Vyhľadávanie


Kontakt

Libra Expres
Kolta 120
941 33 KOLTA
Slovakia

+421915035965

E-mail: reality.expres@stonline.sk

NAPÍSALI O NÁS

Jeden za všetky:

„Konečne niekto, kto zhrnul kopec agentúr a zamestnávateľov na jedno miesto a vyselektoval ich. Ani vo sne som netušil, že v Rakúsku existuje pre mňa toľko dostupných možností. A to viem po nemecky akurát „Guten Tag !“

Adam M., PREŠOV  (skrátené)

S nami Vám žiadna príležitosť neunikne!

E-katalóg je určený pre bežného užívateľa PC a internetu.

Zvládne to naozaj každý !

 

OBJEDNÁVKA e-programu Katalóg sprostredkovateľov zamestnania KTLG W1000 SK

Dodávateľ : 

Libra Expres, Kollta 120, 941 33 KOLTA, Slovakia

IČO : 37067303
DIČ : 1039906373
 
Názov produktu  : Katalóg sprostredkovateľov zamestnania KTLG W1000 SK
Typ súboru           : Microsoft Excel Worksheet  ( s vyhľadávačom podľa kľúčových slov ) 
Veľkosť                : 280 kB

Inštalácia        : Voľne stiahnuteľný súbor, nie je potrebná žiadna inštalácia dotačných programov do Vášho PC a zvyčajne ani do Androidu*.

                         
Cena : 22,- eur

*POZNÁMKA : Pre každý prípad link na legálne a bezplatné stiahnutie aplikácií Microsoft Office pre Amdroid a iOS (Exel, Word, PowerPoint) poskytujeme v sprievodnom e-maily k e-programu.

K e-katalógu má odberateľ ZADARMO nárok na e-book „AKO NEZABIŤ SVOJE ŠANCE NA ZÍSKANIE PRÁCE“.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V prípade, že máte záujem programom Katalóg sprostredkovateľov zamestnania (KTLG W1000 SK) získať prácu podľa Vašich predstáv, zašlite nám, prosím, údaje odberateľa, t.j. Vaše meno a priezvisko, úplnú adresu v SK - vrátane PSČ, tel.kontakt a funkčný e-mail.

V predmete správy, alebo v texte správy NEZABUDNITE uviesť, prosím, Objednávka  KTLG W1000 SK ("viď" link  nižšie).**

Obratom, najneskoršie však do 24 hodín, Vám zašleme fakturačné údaje s variabilným symbolom priradeným k Vašej objednávke.

 

Zaslaním požadovaných údajov vyjadrujete súhlas a prehlasujete :

1., V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasim so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v objednávke a dodatkov objednávky výlučne za účelom získania predmetu objednávky.

2., Prehlasujem, že som bol  oboznámený/á  a vyjadrujem súhlas so Všeobecnými obchodnými  podmienkami LIBRA EXPRES  (na týchto webových stránkách spoločnosti) a zároveň prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé.
 

**Kliknite TU a môžete nám zaslať  Vaše údaje k objednávke KTLG W1000 SK ( Objednávka KTLG W1000 SK + Vaše meno a priezvisko, úplnú adresu v SK - vrátane PSČ, tel.kontakt a funkčný e-mail) .