Vyhľadávanie


Kontakt

Libra Expres
Kolta 120
941 33 KOLTA
Slovakia

+421915035965

E-mail: reality.expres@stonline.sk

NAPÍSALI O NÁS

„Konečne niekto, kto zhrnul kopec agentúr a zamestnávateľov na jedno miesto a vyselektoval ich. Ani vo sne som netušil, že v Rakúsku existuje pre mňa toľko dostupných možností. A to viem po nemecky akurát „Guten Tag !“

Adam M., PREŠOV  (skrátené)

S nami Vám žiadna príležitosť neunikne!

E-katalóg je určený pre bežného užívateľa PC a internetu.

Zvládne to naozaj každý !

 

OBJEDNÁVKA e-programu Katalóg sprostredkovateľov zamestnania KTLG W1000 SK

Dodávateľ : 

Libra Expres, Kollta 120, 941 33 KOLTA, Slovakia

IČO : 37067303
DIČ : 1039906373
 
Názov produktu  : Katalóg sprostredkovateľov zamestnania KTLG W1000 SK
Typ súboru           : Microsoft Excel Worksheet  ( s vyhľadávačom podľa kľúčových slov ) 
Veľkosť                : 255 kB

Inštalácia        : Voľne stiahnuteľný súbor, nie je potrebná žiadna inštalácia dotačných programov do Vášho PC a zvyčajne ani do Androidu*.

                         
Cena : 22,- eur

*POZNÁMKA : Pre každý prípad link na legálne a bezplatné stiahnutie aplikácií Microsoft Office pre Amdroid a iOS (Exel, Word, PowerPoint) poskytujeme v sprievodnom e-maily k e-programu.

+ K slovenskému e-katalógu Vám GRÁTIS pridáme českú verziu programu (v CZ distribuovanú za cenu 599 Kč = cca. 23-€ !) = ZADARMO ďalšie kvantum príležitosti od spoločností registrovaných v Česku. + + K tomu všetkému dostanete ďalší neoceniteľný BONUS - jedinečný e-book „AKO NEZABIŤ SVOJE ŠANCE NA ZÍSKANIE PRÁCE“.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V prípade, že máte záujem programom Katalóg sprostredkovateľov zamestnania (KTLG W1000 SK) získať prácu podľa Vašich predstáv, zašlite nám, prosím, údaje odberateľa.podľa pokynov nižšie.

V predmete správy  NEZABUDNITE, prosím, potvrdiť SÚHLAS so spracovaním Vašich údajov ( detto "viď" link  v patičke stránky).*

Obratom, najneskoršie však do 24 hodín, Vám zašleme fakturačné údaje s variabilným symbolom priradeným k Vašej objednávke.

 

Zaslaním požadovaných údajov vyjadrujete súhlas a prehlasujete :

1., V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v znení GDPR, súhlasim so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v objednávke a dodatkov objednávky výlučne za účelom získania predmetu objednávky.

2., Prehlasujem, že som bol  oboznámený/á  a vyjadrujem súhlas so Všeobecnými obchodnými  podmienkami LIBRA EXPRES  (na týchto webových stránkách spoločnosti) a zároveň prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé.
 

*Kliknite TU a môžete nám zaslať  VŠETKO POTREBNÉ k objednávke KTLG W1000 SK